Aktualności


Nowa funkcjonalność

Aby nikomu nie umknęły nowo dodane zdjęcia, na stronie pojawiła się nowa funkcjonalność. Od kilku dni można było zobaczyć na stronie głównej trzy ostatnio dodane zdjęcia. Od dziś znajduje się tam również odnośnik do strony gdzie prezentowane jest 15 ostatnio zamieszczonych fotografii.

Liczę, że jeszcze bardziej ułatwi to wszystkim korzystanie ze strony.


Plan rozwoju strony

Co w niedalekiej przyszłości pojawi się na stronie? W planach mam dodanie informacji o ważnych osobach związanych z Drohiczynem. Pojawi się także lista wszystkich zabytków oraz kilka map okolic Drohiczyna i planów samego miasta.

Oczywiście na bieżąco będę zamieszczał wszystkie nowo zdobyte informacje.


Uruchomienie strony

Witam wszystkich bardzo serdecznie po raz pierwszy na stronie. Po kilku miesiącach przygotowań jest ona już w takim stanie, że może zostać upubliczniona. Nie oznacza to jednak, że prace nad nią zostały zakończone. Tak wiele materiałów związanych z Drohiczynem jest jeszcze nie odkrytych, iż pracy nad stroną nie zamierzam kończyć. W weekend przedstawię plan dalszego rozwoju oraz co w najbliższym czasie sie na niej pojawi.

O wszystkim będę informował w aktualnościach, które można subskrybować przez kanał RSS, oraz na portalach społecznościowych: Facebook, Twitter i Google+.

Zwracam się z prośbą do wszystkich chętnych którzy posiadają informacje, których na stronie jeszcze nie ma o podzielenie się nimi. W ten sposób wspólnie możemy stworzyć stronę gdzie każdy będzie mógł znaleźć jak najwięcej informacji o naszym pięknym Drohiczynie.